img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Łodzi

1. Expo Łódź (łódzkie)

Expo Łódź


Adres: al. Politechniki 4, 93-590 Łódź
Największa sala konferencyjna: 4
Liczba sal konferencyjnych: 500
Liczba miejsc noclegowych: 0

Expo Łódź jest nowoczesnym obiektem, który specjalizuje się w organizowaniu imprez wystawienniczych, targów, konferencji i eventów. Doskonała lokalizacja w centrum miasta i dobry dojazd sprawiają, że obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy cztery duże i przestronne sale, które można łączyć ze sobą w różnych zestawieniach. Największa uzyskana powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 500 osób. Cała przestrzeń konferencyjna oraz zaplecze techniczne są doskonale wyposażone, posiadają profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Expo Łódź posiada również profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Na życzenie organizatorów wydarzeń jest możliwe przygotowanie poczęstunków i serwisów kawowych, posiłków dla uczestników spotkań, a także bankietów i przyjęć, które są zwieńczeniem całodniowych spotkań biznesowych.


2. EC1 Łódź Miasto Kultury (łódzkie)

EC1 Łódź Miasto Kultury


Adres: ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź
Największa sala konferencyjna: 800
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 0

EC1 Łódź Miasto Kultury to nowoczesne centrum konferencyjne znajdujące się w dawnej elektrociepłowni, która została gruntownie odnowiona i zaadaptowana na obiekt biznesowy. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 sal konferencyjnych o rożnej powierzchni, które można dowolnie łączyć. Największa Hala Maszyn umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 800 osób. Doskonałe położenie, dobry dojazd oraz klimatyczne wnętrza o bogatej historii gwarantują zorganizowanie wydarzenia, które na pewno pozostanie niezapomniane. Przestrzeń konferencyjna jest profesjonalnie zaprojektowana i wyposażone w nowoczesne urządzenia multimedialne, a także dobre oświetlenie, nagłośnienie oraz klimatyzację. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego. W EC1 Łódź Miasto Kultury można również zamówić przygotowanie profesjonalnej oprawy kulinarnej wszystkich imprez. Dostępne są niewielkie poczęstunki i serwisy kawowe, a także posiłki pełne dań z kuchni polskiej oraz innych kuchni świata.


3. Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina (łódzkie)

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina


Adres: ul. Narutowicza 20/22, 90-135 Łódź
Największa sala konferencyjna: 658
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 0

Siedziba Filharmonii Łódzkiej jest jednym z najnowocześniejszych obiektów kulturalnych w skali całego kraju. Znajdują się w niej dwie sale koncertowe oraz cztery foyer, razem 6 dużych pomieszczeń, w których można organizować nie tylko koncerty, ale również spotkania o charakterze biznesowym, konferencje oraz większe eventy. Wszystkie sale oraz dodatkowe pomieszczenia są komfortowo urządzone oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Organizatorzy konferencji mają również do dyspozycji szereg urządzeń audiowizualnych, dzięki którym można poprowadzić każdą konferencję. Na terenie obiektu funkcjonuje duża kawiarnia, w której można organizować przerwy kawowe oraz poczęstunki dla uczestników spotkań. Wspaniała atmosfera oraz efektowny wystrój wnętrza to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w Filharmonii Łódzkiej z pewnością zakończy się sukcesem.


4. Hotel Ambasador Premium w Łodzi (łódzkie)

Hotel Ambasador Premium w Łodzi


Adres: ul. Kilińskiego 145, 90-315 Łódź
Największa sala konferencyjna: 800
Liczba sal konferencyjnych: 18
Liczba miejsc noclegowych: 320

Hotel Ambasador Premium znajduje się w samym centrum Łodzi w dogodnej lokalizacji i z wygodnym dojazdem. Obiekt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń branżowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 18 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które są jasne, przestronne, komfortowo wyposażone i dobrze oświetlone. Największa sala umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 800 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych i multimedialnych. Na terenie hotelu działa duża, elegancka restauracja, w której można zamówić kompleksową oprawę gastronomiczną wszystkich konferencji i szkoleń odbywających się w hotelu. W menu znajdują się głównie dania kuchni europejskiej, nie brakuje jednak także polskich akcentów kulinarnych. Hotel Ambasador Premium posiada 320 miejsc noclegowych, co pozwala na organizowanie w obiekcie nawet kilkudniowych wydarzeń połączonych z zakwaterowaniem uczestników.


5. Teatr Wielki w Łodzi (łódzkie)

Teatr Wielki w Łodzi


Adres: Plac Dąbrowskiego, 90-249 Łódź
Największa sala konferencyjna: 1070
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 0

Teatr Wielki w Łodzi jest jednym z największych obiektów operowych na skalę europejską. Obiekt znajduje się w centrum Łodzi z wygodnym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Choć Teatr Wielki specjalizuje się w organizacji wydarzeń kulturalnych, spektakli, koncertów czy festiwali, można w nim również zorganizować wydarzenie o charakterze biznesowym. Do wynajęcia jest duża sala ze sceną główną, w której na widowni może zasiąść 1070 osób. Teatr dysponuje doskonałym, profesjonalnym zapleczem technicznym. Sala jest świetnie oświetlona, posiada wygodne fotele, dobre oświetlenie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Jeśli chcemy zorganizować wydarzenie na dużą skalę w efektownej oprawie, obiekt Teatru Wielkiego z pewnością spełni nasze oczekiwania i pozwoli na przygotowanie konferencji lub eventu na najwyższym poziomie.

Data publikacji: 20.02.2020

Nasi partnerzy