Arche Residence Łódź

ul. Jana Matejki 11, 90-237 Łódź(łódzkie)

tel.48 422 08 10 10

sprzedaz@archeresidencelodz.pl

Miejsca noclegowe 100 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
parkingparking
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

mail: sprzedaz@archeresidencelodz.pl tel: 422 08 10 10
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Alchemik (Pokaż) 47
50
50
32
20
2 Alchemik + Astronom (Pokaż) 110
40
110
76
44
3 Astronom (Pokaż) 63
63
63
42
32
4 Autoportret (Pokaż) 27
28
28
18
12
5 Autoportret + Alchemik (Pokaż) 74
20
80
50
32
6 Autoportret + Alchemik + Astronom (Pokaż) 137
50
140
84
44

Informacje

Arche Residence Łódź to nowoczesny apartamentowiec wyróżniający się niebanalnym designem oraz funkcjonalnością. Oferuje przestrzenie konferencyjne oraz wypoczynkowe dla wymagających gości biznesowych, a także oferuje noclegi dla osób prywatnych w komfortowych warunkach. 

Komfortowe apartamenty Apart Residence pozwalają na wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy (powyżej 6 miesięcy). Do dyspozycji gości oddano mieszkania 1-,2-, i 3- pokojowe, które pozwalają na łączenie funkcji hotelowych, jak i domowych. Wygodne i praktyczne meble pozwalają na komfortową pracę oraz odpoczynek. Łazienki z prysznicami oraz aneksy kuchenne zostały wyposażone w niezbędny sprzęt do codziennego życia jak: lodówkę, czajnik bezprzewodowy czy płytę indukcyjną. W zależności od wybranego apartamentu do dyspozycji gości oddano loggie lub balkon. 

Restauracja ArcheVita serwuje śniadania, obiady, kolacje oraz dania à la carte, bazujące na kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Przestrzeń restauracyjna może zostać zaaranżowana na potrzeby organizacji przyjęć okolicznościowych i firmowych do 100 osób. 

Centrum konferencyjne Arche Residence Łódź składa się z 3 sal, które oferują możliwość łączenia, przez co powierzchnia konferencyjna to prawie 140 mkw. Dzięki temu 140 gości może uczestniczyć w spotkaniu w dogodnych warunkach. Do wyposażenia klimatyzowanych sal należy m.in. zestaw tv, nagłośnienie, ekran podwieszany, flipchart z kartkami oraz markerami, światło dzienne zapewniają okna z bezpośrednim wyjściem na ulicę Matejki. W zależności od potrzeb można skorzystać z zaciemnienia za pomocą rolet. Zaplecze gastronomiczne hotelowej restauracji zapewnia dostęp do szerokiej oferty przerw kawowych i lunchy, w atrakcyjnych cenach. Warto wspomnieć, że nazwy sal pochodzą od tytułów dzieł sławnego malarza Jana Matejki. 

Hotel zapewnia wiele atrakcji dla grup zorganizowanych. Można wybierać wśród propozycji wieczorów tematycznych, gier zespołowych, warsztatów whisky czy z Masterchefem, a także degustacji serów, win i miodów pitnych. Do dyspozycji gości przygotowany podziemny parking, udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz całodobowa recepcja. W pobliżu biurowca znajdują się sklepy, centrum medyczne, sauna, basen, centrum fitness oraz biurowiec Green Horizon czy kilka wydziałów UŁ.

Oferta Konferencyjna Arche Residence Łódź

data-toggle="modal" data-target="#myModal_1">

Nasi partnerzy