Good Time Aparthotel

ul. Piotrkowska 120, 90-006 Łódź(łódzkie)

tel. 42 207 32 32, 503 085 000

recepcja@good-time.com.pl

Miejsca noclegowe 90 miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Olga Kwiatkowska – Koordynator ds. grup, konferencji i bankietów
tel. 503 766 528
mail: marketing@good-time.com.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala A - Czerwona (Pokaż) 50
50
2 Sala B - Biała (Pokaż) 60
70
3 Pokój biznesowy (Pokaż) 20
15

Informacje

Konferencja, szkolenie, spotkanie biznesowe, spotkanie rekrutacyjne, przyjęcie okolicznościowe czy bankiet, śniadanie biznesowe a może warsztaty w klimacie XIX wiecznej Łodzi?

Zapraszam do Good Time - Łódzkiego Historycznego Kompleksu Apartamentowego

Udostępniamy Państwu 2 sale konferencyjno – bankietowe (o łącznej powierzchni 110 m2, mogące pomieścić do 120 osób), zlokalizowane na parterze w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach których okna skierowane są na ciche i spokojne podwórze. Każda z sal posiada osobne wejście a ich umiejscowienie umożliwia dostęp do światła dziennego.

  • Sala Czerwona - 50 m2 (z możliwością podzielenia na 2 sale po 25 m2; szer. 5m; dł. 5m; wys. 2,9m) 
  • Sala Biała - 60 m2 (szer. 5,2m; dł. 12,6m; wys. 2,9 m)

Wyposażenie sal konferencyjnych obejmuje: rzutnik multimedialny, ekran, głośniki, odtwarzacz CD i mp3, flipchart, zestaw do notatek dla uczestników, inne (np. nagłośnienie – po wcześniejszym ustaleniu).

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i pomysły odnośnie aranżacji sal, tak aby w jak najlepszy sposób spełniały one założenia planowanego spotkania. Poniżej przedstawiam standardowe ustawienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo również 2 pokoje biznesowe, zlokalizowane na parterze budynku recepcyjnego i na II piętrze (ok. 25 m2). Jest to idealny wybór przy organizacji kameralnych spotkań (do 12 osób) lub rozmów rekrutacyjnych.

Do każdego spotkania indywidualnie przygotowujemy pełen serwis usług, takich jak: serwis kawowy, lunch cateringowy/obiad z obsługa kelnerską, kolację.

Dodatkowo jako obiekt noclegowy proponujemy Państwu zakwaterowanie w pokojach 1 / 2 / 3 - osobowych wyposażonych w łazienkę z wanną lub prysznicem oraz w aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, kuchenką mikrofalową i niezbędnymi przyborami kuchennymi. Dysponujemy łącznie 45 pokojami o różnym standardzie (Studio, Studio Deluxe, Apartament Deluxe, Superior).

Krótko o nas... 

Good Time Aparthotel - to studia i apartamenty w klimacie robotniczej kamienicy łódzkiej, ulokowane we wnętrzach z czerwonej cegły, zachowanych z dobrych czasów XIX wiecznej Łodzi, kiedy to w miejscu tym istniały mieszkania robotnicze i warsztaty rękodzielnicze. Swoją architekturą (między innymi odkrytą, surową cegłą i drewnianymi, oryginalnie zachowanymi schodami) oraz wystrojem wnętrz, a także detalami (ciężkimi, mosiężnymi kluczami, zabytkową rozdzielnią telefoniczną, starymi lampami, zegarami "z kukułką" i innymi) obiekt przedstawia dawne dzieje Łodzi. Podobno nad dobrym klimatem naszych wnętrz czuwa duch Starego Klucznika, jednak nikt go jeszcze nie widział. Wnętrza nasze przekrojowo pokazują jak kształtowała się struktura i architektura Łodzi, powstające w niej budynki (fabryki, pałace, domy robotnicze, ulice i parki), rozwijający się przemysł, łódzkie warstwy społeczne. Mimo surowości minionych czasów, studia i apartamenty są zaaranżowane przytulnie, a ich wyposażenie zapewnia wszystko co niezbędne i daje odczuć wysoki komfort pobytu.

Good Time Residence – to studia i apartamenty w klimacie łódzkich pałaców, willi i rezydencji. Część z nich posiada piękny widok z góry na ulicę Piotrkowską. Łódź jest jednym z nielicznych miast europejskich, gdzie w samym tylko centrum znajduje się aż 4000 kamienic, z czego duża część jest bogato zdobiona i oficjalnie nazwana pałacami, rezydencjami i willami. Takie kulturowe dziedzictwo zdecydowanie zasługuje na uwagę. Pragniemy przybliżyć je naszym Gościom wprowadzając do wystroju wnętrz symbole i detale Łodzi pałacowej, nawiązać do łódzkiego splendoru i luksusu, a jednocześnie odtworzyć ciepły i kameralny klimat kamienicy, w którym Goście będą czuć się jak w domu. W studiach i apartamentach mogą Państwo odpocząć przy kawie na pałacowych wypoczynkach w stylu "Ludwik", patrząc na pięknie zdobione frontony kamienic. W każdym studio i apartamencie znajdą Państwo "na własność" jedną ze słynnych łódzkich kamienic.

Loft Piotrkowska by Good Time jest to najnowsza część Łódzkiego Historycznego Kompleksu Apartamentowego.Studia zachowane w stylu vintage, mieszczą się na poddaszu naszej kamienicy. Klimat tworzą tu tapety na ścianach wykonane z oryginalnych gazet łódzkich, wydobytych z Archiwów XIX/XX wieku: Goniec Łódzki 1898-1906, Dziennik Łódzki 1884-1892, Kurier Łódzki 1906-1911, a także grafiki ukazujące dawne łódzkie anonse o niespotykanych już dzisiaj treściach z działów: "Kronika łódzka", "Goniec handlowy", "Z Sądu", "Telegramy" i inne. Zachęcamy do "zaczytania" się w Łodzi z dawnych lat. Połączenie nowoczesności z XIX-wieczną architekturą przemysłową ukazane jest w surowych detalach i modernistycznej adaptacji strychu zapewniającej wysoki komfort pobytu. Przytulna atmosfera pozwala nie tylko na prawdziwy relaks w sercu tętniącej życiem Łodzi, ale także na inspirujące warunki do pracy.

Wszystkie obiekty obsługiwane są przez jedną Recepcję czynną przez całą dobę, posiadają wspólne, klimatyczne lobby z wygodnymi sofami i kuszącym zapachem świeżo mielonej kawy, którą częstujemy naszych Gości non stop. Każdy z obiektów pokazuje inną część historii miasta, ale każdy nierozerwalnie łączy się z dobrymi dla Łodzi czasami - rozwojem miasta w XIX wieku.

Voucher

Nasi partnerzy