Hostel Molo

ul. Okopowa 70/106 , 91-849 Łódź(łódzkie)

tel. 42 656 22 69, 691 411 814
fax. 42 656 22 67

recepcja@hostelmolo.pl

Miejsca noclegowe 222 miejsca noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
klub nocnyklub nocny
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 691 411 814
mail: recepcja@hostelmolo.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala I (Pokaż)
70
2 Sala II (Pokaż)
50
3 Sala Restauracyjna I (Pokaż)
36
4 Sala Restauracyjna II (Pokaż)
24

Informacje

Hostel MOLO jest idealnym miejscem na zorganizowanie spotkania o charakterze biznesowym, szkoleniowym lub okolicznościowym. Dysponujemy aż 4 salami, w tym jedną salą konferencyjno-bankietową z systemem ścian mobilnych. Nasze sale są doskonale przygotowane na zaplanowanie firmowych szkoleń, rodzinnych przyjęć oraz zjazdów integracyjnych. Do dyspozycji Gości oddajemy zaplecze konferencyjne wraz z darmowym wyposażeniem oraz bazę noclegową. Nasze sale wyposażone są w rzutnik multimedialny wraz z ekranem, flipcharty, artykuły piśmiennicze i biurowe, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. 

Z myślą o wszystkich, dostosowaliśmy również nasz obiekt szkoleniowy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed wejściem do hostelowego lobby znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich, a wewnątrz obiektu, funkcjonalna i ogólnodostępna winda oraz specjalnie zaadaptowane łazienki. Parking Hostelu MOLO jest bezpłatny, ogrodzony, przeznaczony na 70 aut osobowych oraz 15 autokarów. Chcemy dokonać wszelkich starań ażeby spełnić wszystkie wymagania Gości w celu realizacji spotkania, dlatego proponujemy różne konfiguracje ustawienia sal.

Na życzenie klientów organizowane są w czasie konferencji przerwy kawowe, a także smaczne i zdrowe przekąski. W zależności od charakteru spotkania, nasz Szef Kuchni zadba o podniebienia Gości i przygotuje pyszne, pożywne posiłki kuchni polskiej. 

Hostel MOLO dzięki dogodnemu położeniu zapewnia bliskość z centrum miasta i jednocześnie daje gwarancję na ciszę i spokój, jakże niezbędną w czasie trwania konferencji. Przewidujemy również promocyjne ceny dla organizatorów szkoleń i konferencji cyklicznych. 

Na życzenie naszych Gości w czasie trwania konferencji organizowane są przerwy kawowe, a także serwujemy pyszne i zdrowe przekąski. Dzięki bogatej ofercie przerw kawowych gwarantujemy doskonałe uzupełnienie każdego zgromadzenia. Ceny naszych przerw kawowych zaczynają się już od 6,00 zł/os. Zapewniamy, że nasza aromatyczna kawa doda wszystkim uczestnikom energii i pobudzi do aktywnego udziału w spotkaniu.

Ale nie samymi przerwami kawowymi uczestnik konferencji żyje. W czasie pauzy, serdecznie zapraszamy także do naszego Bistro Patio, gdzie będzie można się posilić smakowitym śniadaniem, bogatym lunchem, tradycyjnym, polskim obiadem i wyśmienitą kolacją.

Voucher

Nasi partnerzy