Hostel Molo

ul. Okopowa 70/106 , 91-849 Łódź(łódzkie)

tel. 42 656 22 69, 691 411 814
fax. 42 656 22 67

recepcja@hostelmolo.pl

zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
klub nocnyklub nocny
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 691 411 814
mail: recepcja@hostelmolo.pl
Powierzchnia
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala I (Pokaż)
70
90
50
50
2 Sala II (Pokaż)
50
70
30
30
3 Sala Restauracyjna I (Pokaż)
36
100
20
40
4 Sala Restauracyjna II (Pokaż)
24
100
20
25

Informacje

Hostel MOLO jest idealnym miejscem na zorganizowanie spotkania o charakterze biznesowym, szkoleniowym lub okolicznościowym. Dysponujemy aż 4 salami, w tym jedną salą konferencyjno-bankietową z systemem ścian mobilnych. Nasze sale są doskonale przygotowane na zaplanowanie firmowych szkoleń, rodzinnych przyjęć oraz zjazdów integracyjnych. Do dyspozycji Gości oddajemy zaplecze konferencyjne wraz z darmowym wyposażeniem oraz bazę noclegową. Nasze sale wyposażone są w rzutnik multimedialny wraz z ekranem, flipcharty, artykuły piśmiennicze i biurowe, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. 

Z myślą o wszystkich, dostosowaliśmy również nasz obiekt szkoleniowy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed wejściem do hostelowego lobby znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich, a wewnątrz obiektu, funkcjonalna i ogólnodostępna winda oraz specjalnie zaadaptowane łazienki. Parking Hostelu MOLO jest bezpłatny, ogrodzony, przeznaczony na 70 aut osobowych oraz 15 autokarów. Chcemy dokonać wszelkich starań ażeby spełnić wszystkie wymagania Gości w celu realizacji spotkania, dlatego proponujemy różne konfiguracje ustawienia sal.

Na życzenie klientów organizowane są w czasie konferencji przerwy kawowe, a także smaczne i zdrowe przekąski. W zależności od charakteru spotkania, nasz Szef Kuchni zadba o podniebienia Gości i przygotuje pyszne, pożywne posiłki kuchni polskiej. 

Hostel MOLO dzięki dogodnemu położeniu zapewnia bliskość z centrum miasta i jednocześnie daje gwarancję na ciszę i spokój, jakże niezbędną w czasie trwania konferencji. Przewidujemy również promocyjne ceny dla organizatorów szkoleń i konferencji cyklicznych. 

Na życzenie naszych Gości w czasie trwania konferencji organizowane są przerwy kawowe, a także serwujemy pyszne i zdrowe przekąski. Dzięki bogatej ofercie przerw kawowych gwarantujemy doskonałe uzupełnienie każdego zgromadzenia. Ceny naszych przerw kawowych zaczynają się już od 6,00 zł/os. Zapewniamy, że nasza aromatyczna kawa doda wszystkim uczestnikom energii i pobudzi do aktywnego udziału w spotkaniu.

Ale nie samymi przerwami kawowymi uczestnik konferencji żyje. W czasie pauzy, serdecznie zapraszamy także do naszego Bistro Patio, gdzie będzie można się posilić smakowitym śniadaniem, bogatym lunchem, tradycyjnym, polskim obiadem i wyśmienitą kolacją.

Ogólna liczba miejsc noclegowych: 222

Voucher

Nasi partnerzy